چاپ کردن این صفحه

طراحی سایت آژانس املاک

طراحی پرتال شخصی
پرتال شخصی مناسب برای طراحی پورتال پزشکان ، مدیران ، اساتید ، هنرمندان ... می باشد. پرتال شخصی مجهز به سیستم پایه پرتال ، سیستم صفحه ساز ، سیستم نمایش اسلاید و گالری عکس است. سادگی کاربرد پنل کنترل پورتال شخصی به کاربر امکان استفاده آسان را ارائه می نماید.
طراحی پرتال شرکتی
پرتال شرکتی مناسب جهت طراحی پورتال شرکت ها و سایت های فروشگاهی ، کارخانه ها و تولیدی ها است.
پرتال شرکتی مجهز به سیستم پرداخت الکترونیک و فروشگاه آنلاین و مدیریت انبار، همراه با سیستم صدور فاکتور و پی گیری سفارشات و سیستم نمایش اسلاید، گالری مولتی مدیا و سیستم اطلاعات تماس مشتریان می باشد. با استفاده از پرتال شرکتی آرانا، مدیر سایت قادر به کنترل کلیه مراحل فروش آنلاین خواهد بود.
طراحی پرتال آژانس مسافرتی
پرتال مسافرتی مخصوص طراحی پورتال آژانس های مسافرتی و شرکتهای خدمات گردشگری و توریستی است.
پرتال مسافرتی مجهز به سیستم ثبت سفارش آنلاین تور و سیستم پی گیری درخواستهای تور به همراه سیستم قیمت گزاری و مدیریت تور در کامل ترین سطح ممکن می باشد. با استفاده از پرتال مسافرتی آرنا ، مدیر سایت به سادگی قادر به مدیریت درخواستهای تور مشتریان خواهد بود.
طراحی پرتال خبری
پرتال خبری ،مخصوص طراحی سایت تحلیل خبری است.
این پرتال مجهز به بخش سیستم اخبار ، سیستم خبر خوان ساده و سیستم خبر خوان پیشرفته بوده که به مدیر سایت امکان دریافت اتوماتیک اخبار از سایر سایتهای خبری و درج اتوماتیک آنها به عنوان محتوای خبری سایت ارائه می نماید. با ساتفاده از پرتال خبری می توان یک خبرگذاری آنلاین با امکان مدیریت اطلاعات در سطح پیشرفته ایجاد نمود.
طراحی پرتال انجمن ها و موسسات
مخصوص طراحی پورتال انجمنهای علمی و موسسات است .
پرتال انجمنها مجهز به انواع ابزارهای ارتباط جمعی ، کنترل نمایندگی ها ، ایجاد فضای اختصاصی برای نمایندگان و اعضا ... میباشد.
طراحی پرتال مدارس
پرتال مدارس ، مناسب برای طراحی سایت مدارس است.
این پرتال دارای انواع امکانات ارتباطی بین مدیریت مدرسه با اولیا و دانش آموزان. دارای فضای شخصی برای اعضای سایت و دانش آموزان. امکان نمایش کارنامه های دانش آموزان در سایت میباشد.
طراحی سایت آژانس املاک
پرتال املاک مناسب جهت طراحی پورتال آژانس املاک است.
پرتال املاک مجهز به 2 بخش مجزای معرفی پروژه های ساختمانی و بانک اطلاعات املاک. درای موتور جستجوی املاک و بخش دریافت اطلاعات املاک از بینندگان سایت و همچنین بانکهای اطلاعاتی املاک میباشد.

3748 بازدید آخرین ویرایش در پنج شنبه, 06 شهریور 1393 ساعت 04:28
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
مدیریت آوین نت

آخرین‌ها از مدیریت آوین نت