design

 

سهولت دسترسی به اینترنت و جستجو در آن این امکان را به کاربران می‌دهد تا با ضریب احتمال بسیار بالاتری بتوانند با سازمان شما آشنا شوند. برای مثال ممکن است در طول یک ماه 1000 بازدید کننده مختلف از وب‌ سایت شما بازدید کنند. این به آن معناست که شما در معرض دید 1000 مشتری بالقوه قرار گرفته‌اید که در بار اول، دیدگاهی نسبت به سازمان شما پیدا می‌کنند. برای مثال دو فروشگاه الکترونیکی یا دو سازمان را که قبلاً از آنها شناختی نداشته‌اید در نظر بگیرید که برای بار اول با آنها آشنا می‌شوید. طبیعتاً ترجیح شما فروشگاهی خواهد بود که ظاهر و امکانات بهتری دارد (نه لزوماً بیشتر). این مقایسه‌ی ساده در اثر اولیه‌‌ای (اثر رجحان) که وب‌ سایت‌ها از سازمان به شما منتقل می‌کنند بسیار مهم است. فرآیند طراحی و پیاده‌سازی یک وب سایت نسبتاً بزرگ برای یک مشتری شامل مراحل زیادی می‌شود. این مساله معمولاً موضوعی زمان‌بر و نیازمند فکر و همکاری دوطرفه است. شکل زیر فرآیند طراحی یک وب‌ سایت در شرکت آوین نت را نمایش می‌دهد:

 
 
 
 
 

بررسی وضعیت فعلی

در وضعیت فعلی شما ممکن است دارای وب‌ سایتی نباشید و یا اینکه قبلاً وب‌ سایتی به شما تحویل داده شده ‌‌است که در حال حاضر از آن رضـایت خاطـر ندارید. در قبــال هر یـک از وضعیت‌های ذکر شده تحلــیل ما از وضعــیت شمـا متفــاوت خواهد بود. ممکن است لازم باشد تا بر روی وب‌ سایت فعلی شما تحلیل تجاری و آماری از بازدید کنندگان به عمل بیاید.

why-rasta-2

تحلیل کسب و کار

درک و دریافت ما از کسب و کار شما موضوع مهـمی است. سازمان شما و ارزش‌هایتان، مشتـریان شما، رفـتار و عادات تجاری آنها و رقبا از مهمترین مسائلی هستند که ما مد نظر قرار خواهیم داد. طبیــعتاً نرم‌افزار ـمناسب شــما بر اـساس مجموعه‌ای از فاکتورهای ذکر شده انتخاب خواهد شد.

why-rasta-3

معماری اطلاعات، کارکردها و واسط کاربری

ظاهر وب‌ سایت شما با توجه به فاکتورهای مختلف به نـحوی طراحی خواهد شد که برای کاربران به ساده‌ترین شکل قابل استفاده باشد. همچنین کارکردهای مورد نظر بر اسـاس نیاز و به فراخور آنچه مورد نیاز کاربران خواهد بود طراحی خواهند شد.

design-4

نهایی‌سازی طرح

با توجه به فرآیند توافق شده، پس از طراحی واسط کاربری و تایید آن به وسیله‌ی شــما، طرح نــهایی خواهد شد. ممــکن است بخــش‌هایـی از طــرح با تــوجه به حــجم کار در فرآیــند پیاده‌سازی کامل شوند.

design-5

پیاده‌سازی

با استفاده از آخرین دستاوردهای روز فـناوری‌های تحــت وب نرم‌افزار وب‌ سایت شما پیاده‌ســازی خواهــد شد. در فرآیــند پیاده‌سازی استانداردهای بسیاری رعایت می‌شوند که نتایج آن در طی فرآیند پیاده‌سازی برای شما شرح داده می‌شوند.

why-rasta-6

تست و ارزیابی

تست و ارزیابی در دو مرحله صورت می‌پذیرد. تـست اولیـه به ‌وسیله‌ی کارشناسان ما در شـرکت آوین نت و تـست بــعدی به وسیله‌ی خود شما صورت می‌گیرد تا در نهایت آنچه در اختیار شما قرار می‌گیرد دچار اشکالات فنی نباشد.

design-7

وب‌ سایت

تبـریــک می‌گوییــم! وب‌ ســایت جــدید شــما در معـــرض دید بازدیدکنندگان قرار است!

design-8

بهبود و توسعه مستمر

همواره المان‌هایی از وب‌ سایت شما قابل بـهبود و نگهـــداری مستـمر هستــند. همچــنین برخـی از خدمــات جانــبی برای وب‌ سایت شما از قبیل بهینه‌ سـازی موتورهای جسـتجو، بازاریابی اینترنتی، آنالیز محــتوا، تحــلیل کاربــران و ... کــمک شایانی در بهتر بودن وب‌ سایت شما می‌کنند.

دسترسی سریع

 • پشتیبانی آنلاین
 • آموزش
 • پروژه ها
 • استخدام
 • طراحی وب سایت
 • سئو و بهینه سازی
 • تماس با ما

محصولات

 • وب سایت های
 • وب سایت های مذهبی
 • وب سایت های شخصی
 • وب سایت های شرکتی
 • پرتال خبری
 • وب سایت تخصصی املاک و مستغلات

تماس با ما

 

اصفهان - خیابان باهنر - نرسیده به چهار راه خادمی - ساختمان کوثر - طبقه همکف

تلفن :   34618263-031   و  09132015915         ایمیل: info@avinnet.ir

JoomShaper